Alem Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alem Forum

Biz Nerde Alem Orda!!!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mesleklere Göre Azraile Cevaplar

YazarMesaj
-Seda-

Mesleklere Göre Azraile Cevaplar Empty
MesajKonu: Mesleklere Göre Azraile Cevaplar   Mesleklere Göre Azraile Cevaplar Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 8:48 pm

SİYASETCİ

Azrail bey,daha siyasetetam doyamadım.İşin tam en önemli yerindeydim.Seçimlere az kaldı.Bu sefer ben seçilcem eminim.6-7 sende daha müddet tanısanı biggeren (AZRAİL VAKİT VERMEZ CANINI ALIR )

ÖĞRETMEN

Azrail bey,daha öğrencilerime öğretcek çok şeyim var.Hem daha önümüzdeki hafta yazılılarda var.Yane benim 4-5 hafta vakte daha ihtiyacım var.. Big Grin(AZRAİL VAKİT VERMEZ CANINI ALIR)

AVUKAT

Azrail bey,müvekkillerimi yarı yolda bırakacak kadar seviyeszi bir avukat deilim.Ayrıca böyle hıphızlıda olmaz.En az 1 ay vakit vermen gerekiyor bana? (AZRAİL VAKİT VERMEZ CANINI ALIR)
abi bari 1 ahftaya baglıyalım işi?
(AZRAİL PAZARLIK YAPMAZ CAN ALIR.)

VEEEE KOMEDYEN!!

Vayy..Vay anam hoşgeldin.Çay kahve ne içerdin?
Varya sen bu işlerinden dolayı yoğunsun biliyorum ama 1 hafta sonra Kültür merkeinde gösterim var.Ayrıca yeni bir site gördüm ********* diye orayada gir benim gösterimede gel.Kahve içmeyeceğinden eminmisin?Bak tadı çok güzel?He bu arada ne için gelmiştin?

Azrail: Hal hatır sormak için

VEEE BURHAN ALTİNTOP!!!!
Hacı anlaşalım hadi hacı
azrail : ver bakim canını

Mesleklere Göre Azraile Cevaplar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-