Alem Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alem Forum

Biz Nerde Alem Orda!!!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Holosko: "İlk ikiye giremeyiz!"

YazarMesaj
BerkanKırmacı
Admin
Admin
BerkanKırmacı

Holosko: "İlk ikiye giremeyiz!" Empty
MesajKonu: Holosko: "İlk ikiye giremeyiz!"   Holosko: "İlk ikiye giremeyiz!" Icon_minitimeC.tesi Nis. 19, 2008 4:08 pm

Beşiktaş'ın 24 yaşındaki Slovak yıldızı Filip Holosko UEFA'nın resmi internet sitesi www.uefa.com'la yaptığı özel röportajda Türkiye'de gördüğü ilgiden duyduğu mutluluğu dile getirdi. Holosko, Turkcell Süper Lig'deki şampiyonluk yarışı hakkında da çarpıcı bir açıklama yaptı!

Holosko: "İlk ikiye giremeyiz!" Holosko_ertugrulsaglam

Beşiktaş'ın Ocak Ara Transfer Dönemi'nde Vestel Manisaspor'dan aldığı 24 yaşındaki Slovak yıldız Filip Hološko Avrupa'da futbolun patronu UEFA'nın resmi internet sitesi www.uefa.com'a içini döktü.

AS Trencín'de başlayan ve bugün Beşiktaş'ta devam eden kulüp kariyeri ve milli takımda 26 maçta attığı 4 gole değinen Hološko Türkiye'de gördüğü ilgiden duyduğu mutluluğu dile getirdi.

"Ülkemde antrenman sonrası takım arkadaşlarımla kahve içmeye veya yemek yemeye giderdik, Türkiye'de bu mümkün değil. Burada insanlar çok daha ateşli ve tutkulu, bu ilgiyi çok seviyorum ve kahve keyfimden vazgeçtim."

"Vestel'de oynarken de kendimi ailenin bir parçası olarak hissediyordum. Aynı durum Beşiktaş'ta da var, Türkler çok sıcak insanlar."

Holosko 2007/08 Sezonu için de çarpıcı bir yorum yaptı!..

"Ligi ilk iki içinde bitirip Şampiyonlar Ligi'ne gidebileceğimizi sanmıyorum, gerçekçi olmak gerekirse şu anda üçüncülüğü odaklanmalıyız."
http://www.Alem-Forum.de.vu

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-