Alem Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alem Forum

Biz Nerde Alem Orda!!!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Emeklerim boşa gitti"

YazarMesaj
BerkanKırmacı
Admin
Admin
BerkanKırmacı

"Emeklerim boşa gitti" Empty
MesajKonu: "Emeklerim boşa gitti"   "Emeklerim boşa gitti" Icon_minitimeC.tesi Nis. 19, 2008 3:50 pm

Emeklerim boşa gitti------ "Emeklerim boşa gitti" Thumb_674447609

ski teknik direktörümüz Tigana, Beşiktaşımızın içinde bulunduğu duruma çok üzüldüğünü söyledi

Beşiktaşımızın bu sezon tüm hedeflerine çok erken havlu atması, hiç şüphesiz Siyah-Beyazlı renklere gönül veren futbolseveri derinden yaraladı. Kara Kartal’ın bu durumu sadece taraftarını değil, aynı zamanda eski teknik direktörü Jean Tigana’yı da çok üzdü. Beşiktaş’a 100. yılında gelen şampiyonluktan sonra Türkiye Kupası ve Süper Kupa’yı kazandırarak en büyük başarısını yaşatan Fransız çalıştırıcı, eski takımının yarıştığı üç kulvarda da bekleneni verememesinin kendisinde hayal kırıklığı yarattığını söyledi. Beşiktaş’ın içinde bulunduğu durumun kendisini çok üzdüğünü dile getiren tecrübeli hoca, “Ben takımdan ayrıldıktan sonra Avrupa’da ve Türkiye’de başarıya ulaşılacağını düşünüyordum. Ancak ortadaki sonuçlar düşüncemde yanıldığımı ortaya çıkardı” dedi.

İSKELET OTURMUŞTU

Siyab beyazlı kulübümüzün kendisinde ayrı bir yeri olduğunu vurgulayan Tigana, “Yaşanan olumsuzluklar çok geride kaldı benim için. Beşiktaş’ı yakından takip ediyorum. Görev aldığım dönemde Beşiktaş için önemli çalışmalar yaptık. Başkan Yıldırım Demirören’le birlikte geleceğe dönük planlarımızı hayata geçirdik. En az 10 yıl boyunca zirveye oynayacak çok genç ve gelecek vaat eten iskeleti oturmuş bir takım bırakmıştım. Şimdi geriye dönüp baktığımda emeklerimin boşa gittiğini görüyorum. Çok yazık oldu” diye konuştu.

BURAK NİYE GİTTİ?

Takım içinde kendisinden sonraki dönemde yaşanan operasyonlara da değinen Tigana sözlerini şöyle sürdürdü: “Burak niye gitti? Bunu anlamak benim için gerçekten çok güç. O çok yetenekli bir futbolcuydu. Böyle yeteneklerin kolayca harcanması hem Türk hem de dünya futbolu adına üzücü. Çünkü, kaliteli oyuncular kolay kolay yetişmiyor. Beşiktaş’ı çalıştırırken Rusya’dan bir kulüp Burak’ı istedi. Rusyar 5 milyon euroluk bir teklifte bulundular. Buna rağmen bu futbolcumuzu satmadık. Bana göre o mutlaka kazanılması gereken bir futbolcuydu. Tekrar kendini gösterebilecek, vitrine çıkabilecek bir takımda forma giyebilmesini temenni ediyorum. Aynı şekilde Serdar Kurtuluş da geçirdiği sakatlık sonrasında iyileşmesine rağmen, takımda yer bulamaması futbol için büyük bir kayıp. Beşiktaş Kulübü, başarıya ulaşmak istiyorsa mutlaka kendi değerlerine sahip çıkması gerekiyor.”
http://www.Alem-Forum.de.vu

"Emeklerim boşa gitti"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-